Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu nasza firma K&P może produkować opakowania sztancowane z tworzyw sztucznych. Wykrawanie pudełek odbywa się według ściśle określonych kryteriów i stworzonego wcześniej projektu. Wykonujemy każdy kształt z bezpiecznymi nieostrymi krawędziami w miejscu otwierania, a także tradycyjne modele klejone. W produkcji wykorzystujemy folię PET, która doskonale sprawdza się jako ochrona i ekspozycja poszczególnych produktów. Z folii stworzymy zatem walcowate pudełka, które idealnie zabezpieczają stożkowate oraz okrągłe ozdoby, np. świąteczne. Do pakowania kosmetyków warto wykorzystać prostopadłościenne opakowanie. Wykrawane mogą być także elementy, które znajdą się wewnątrz, a więc wkłady z otworem odpowiadającym średnicy wybranego produktu. Jednocześnie zapobiegają jego przesuwaniu się wewnątrz opakowania. Możemy wykonać również pudełka w kształcie domków czy latarenek, jak i dowolne inne bryły.

Wybierz wykrawane opakowanie dopasowane do potrzeb

Jako producent opakowań, jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie. W przypadku świec rekomendujemy pudełka składane. Folia wykrawana jest w taki sposób, by powstały specjalne wypustki umożliwiające jego zamykanie i otwieranie. Oczywiście odpowiedni wykrój pozwala także na złożenie tradycyjnego opakowania z wiekiem, które przed otwarciem może być dodatkowo zabezpieczone taśmą. Dzięki temu produkty, które znajdują się wewnątrz transparentnego pudełka, są lepiej wyeksponowane. Dużą zaletą jest fakt, że każdy element może być zadrukowany, dzięki metodzie fleksograficznej. Zatem zarówno nazwa produktu, jak i firmy będzie o wiele lepiej zaprezentowana. Każdy klient lubi przed zakupem dokładnie obejrzeć daną rzecz. Jeśli nie może jej rozpakować, to przezroczyste opakowanie zapewnia mu większą pewność, że nie nabywa towaru wybrakowanego lub uszkodzonego.

Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu omówienia szczegółów dotyczących zamówienia opakowań. Produkcja nawet wielu tysięcy sztuk odbywa się sprawnie i terminowo. Dodatkowo należy podkreślić, że wszystkie folie są atestowane i nadają się do recyklingu.