Jako producent opakowań foliowych wiemy, jak istotne znaczenie mają one nie tylko dla ochrony przed uszkodzeniami, ale również odpowiedniej ekspozycji towarów. Oferujemy opakowania z folii PCV, które doskonale nadają się na produkty drobne czy sypkie, zarówno spożywcze, kosmetyczne, dekoracyjne, biurowe, jak i przeznaczone do majsterkowania. Nasza produkcja otwarta jest na każdą branżę. Wspólnie z Państwem postaramy się opracować odpowiedni projekt, a następnie zrealizować go w jak najkrótszym czasie, aby produkty mogły trafić do sprzedaży detalicznej. Możemy zaproponować dowolne zamknięcie folii, zarówno zgrzewane, jak i klejone. Z powodzeniem łączymy folię i tekturę, ale nadruki wykonujemy również na samej folii, dzięki opracowanej metodzie fleksograficznej. Zastosowanie opakowań z nadrukiem wymaga idealnego przeniesienia logo firmy na wybrany produkt. Czynimy to z dużą dokładnością, w oparciu o księgę znaku. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości worki foliowe, ale także pudełka z folii twardej. Doskonale nadają się do wyeksponowania produktów elektronicznych, jak i zabawek czy kosmetyków.

Opakowanie z folii sztywnej

pudełka PET

Opakowania  PET

Wybierając opakowania z naszej oferty, mają Państwo pewność, że zostaną wykonane ściśle według wytycznych. Mogą to być blistry, czyli opakowania z folii PET formowane na kształt produktów połączone z tekturową podstawą. Rekomendujemy również opakowanie typu walec, które sprawdza się do dekoracji świątecznych, a także akcesoriów w tym kształcie. Folia PET będzie odpowiednia do zabezpieczenia produktów elektronicznych, np. komputerowych, takich jak pendrive, myszki, pamięć przenośna czy słuchawki. Ze względu na wrażliwość układów scalonych, a także możliwość przerwania kabli muszą być one chronione. Istotne znaczenie ma także zapobieganie zawilgoceniu każdego produktu. Forma pakowania i zgrzewania dwóch folii daje gwarancję zniwelowania wpływu czynników zewnętrznych na ich trwałość.

Grube folie nadają się nie tylko do artykułów papierniczych, elektronicznych, kosmetycznych czy dekoracyjnych, ale również spożywczych. Możemy na folii nakleić dowolną etykietę bądź wydrukować skład i logo. Nasze usługi są kompleksowe, zatem najpierw wspólnie zastanowimy się nad najlepszym wyeksponowaniem wybranego produktu i jego odpowiednią ochroną, np. przed wilgocią i pleśnią, a potem wdrożymy wszystkie pomysły do produkcji. Wykroje z tworzyw sztucznych są zawsze precyzyjne. Stosujemy również popularne eurodziurki, które pozwalają na powieszenie towaru na wieszakach. Opakowania z folii sztywnej to doskonałe produkty marketingowe. Nie tylko bardzo dobrze prezentują logo, ale klienci mogą dokładnie obejrzeć zawartość dzięki transparentnej powierzchni. Wykrawanie i sztancowanie pozwala na dopasowanie naszych opakowań do Państwa potrzeb. Każde pudełko może mieć dodatkowe wkłady z folii z wyciętymi otworami, ułatwiające zabezpieczenie produktów przed poruszaniem się i obijaniem o brzegi opakowania z folii, co może niwelować ryzyko uszkodzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i kontaktu firmy różnych branż!

Producent opakowań z folii

Oferowana przez nas folia PCV to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo przechowywanych towarów. Tworzywo to należy do rodziny polimerów, czyli związków wielkocząsteczkowych, które odgrywają bardzo ważną rolę w wielu gałęziach przemysłu. Polichlorek winylu to jedno z najstarszych tworzyw sztucznych wynalezionych przez człowieka. Technologia została opracowana w pierwszej połowie XIX wieku w Niemczech. W 1835 roku Henryk Regnault wymieszał ze sobą alkoholowy ług potasowy oraz dwuchloroetan i wystawił mieszankę na działanie światła słonecznego. W ten sposób pozyskał biały proszek, który później nazwano polichlorkiem winylu. Jednak dopiero w 1872 roku technologia ta została dokładnie przebadana i opisana, dzięki czemu otrzymano pierwsze w historii tworzywo sztuczne.

Przez następne dekady przeprowadzano badania udoskonalające technologię. W latach 30. ubiegłego wieku w USA oraz Niemczech były produkowane pierwsze worki foliowe i opakowania PCV na masową skalę. W II połowie XX wieku nastąpił znaczny rozwój technologii, z której korzystamy obecnie jako bezpośredni producent opakowań z folii. Zaletą polimerów PCV jest bardzo niski koszt produkcji, co przekłada się bezpośrednio na ceny naszych worków i opakowań. Polichlorek winylu wyróżnia się bardzo dużą odpornością na korozję, substancje chemiczne, a także niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Torebki foliowe PCV są też przyjazne środowisku, nadają się bowiem do recyklingu. Zachęcamy do zamawiania produktu z nadrukiem, dysponujemy nowoczesną drukarnią wielkoformatową, dlatego gwarantujemy doskonałą jakość grafiki umieszczonej na opakowaniach.

Pudełka z folii PET

opakowania z folii PET, PCV

Jako producent opakowań foliowych możemy zaproponować też wysokiej jakości pudełka PET, również z opcją wykonania nadruku. Materiał ten także należy do grupy polimerów, jego produkcja odbywa się w kontrolowanych warunkach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Pudełka z folii PET nadają się do recyklingu mechanicznego lub chemicznego, dlatego są ekologicznym rozwiązaniem dla biznesu. Pozyskiwane są z mieszanki glikolu etylenowego i dimetylotereftanalu lub poliestru kwasu tereftalowego. Technologia produkcji materiału została opracowana w latach 50. XX wieku, jako alternatywa dla opakowań szklanych. Jednak na masową skalę pudełka PET były wytwarzane dopiero w latach 70.

Nasza firma zajmuje się produkcją opakowań spersonalizowanych i zawsze staramy się uwzględniać wszystkie potrzeby Klienta. Ostateczny koszt zamówienia jest zawsze uzależniony od jego wielkości, o cenie informujemy przed rozpoczęciem pracy, po otrzymaniu wytycznych. Nadruk wykonujemy osobiście, dysponujemy nowoczesną drukarnią, w której wykorzystujemy nowoczesną technologię. Dzięki temu możemy zaproponować wysoką jakość grafiki odpornej na promieniowanie słoneczne i inne, niesprzyjające czynniki. Oferta naszej firmy obejmuje także wiele innych interesujących produktów, przeznaczonych dla przedsiębiorstw z wielu branż. zachęcamy do zapoznania się z nią za pośrednictwem strony internetowej.