Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych – PET i PCV. Jako wieloletni producent opakowań pet korzystamy z nowoczesnych technologi produkcji. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu funkcjonalne, estetycznie wykonane oraz solidne materiały, dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Wykonamy każde, nawet najbardziej nietypowe produkty, również opakowania o niestandardowych gabarytach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki kompleksowej wiedzy, wykwalifikowanym pracownikom oraz rzetelnemu podejściu do każdego zlecenia, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów. Chętnie zrealizujemy zarówno mniejsze ilości produktów PET, jak i większe projekty dla firm i przedsiębiorstw. Przykładowe realizacje naszej firmy znajdą Państwo w zakładce „Galeria”. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi wyrobami.

Opakowania PET Poznań

Liczne zalety produktów z tworzyw sztucznych sprawiają, że są one często wybierane przez Klientów. Przede wszystkim są uniwersalne i posiadają bardzo bogate zastosowanie. Opakowania pet wykorzystywane są na szeroką skalę w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym czy sprzedażowym, mówiąc krótko – doskonale sprawdzą się w niemal wszystkich dzisiejszych branżach. Opakowania PCV cechuje wysoka trwałość i odporność na liczne uszkodzenia, co gwarantuje znacznie większe bezpieczeństwo i ochronę pakowanych produktów. Prezentują się elegancko, estetycznie i z klasą.

opakowania PCVNasza firma gwarantuje profesjonalnie wykonane pudełka z folii PET lub PCV. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie Klientów i staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom, dlatego bez trudu wykonamy dla Państwa produkty o dowolnym rozmiarze i kształcie, które będą perfekcyjnie dopasowane do różnego rodzaju wyrobów. Decydując się na zamówienie wykonane z tworzywa pet w naszej firmie, mają Państwo do wyboru różne typy zamknięcia opakowań, takie jak zamek, zatrzaski czy klejenie. Chętnie podpowiemy i doradzimy, jaki typ oraz jaki ich rodzaj będzie dla Państwa najlepszy. Gwarantujemy kompleksową obsługę, fachową pomoc w wyborze rozwiązań oraz profesjonalny projekt dla danego zlecenia. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość pracy, oferując Klientom optymalne rozwiązania dla firmy i budżetu. Cechuje nas terminowość i rzetelność, wieloletnia wiedza oraz bogate doświadczenie w produkcji pudełek z tworzyw PET i PCV, takich jak: blistry, tacki, wytłoczki, tuby i wiele innych.

Specjalizujemy się w opakowaniach PET i PCV od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, jak spełniać oczekiwania naszych Klientów. Swoją ofertę kierujemy do każdego – osób z mniejszych, jak i większych miast, takich jak chociażby Poznań, nieopodal którego znajduje się nasza firma. Chętnie zaprezentujemy Państwu pełną ofertę artykułów, a także dokonamy indywidualnej wyceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mogą Państwo skontaktować się z nami również przy pomocy formularza dostępnego na stronie, w zakładce „Kontakt”.

Produkcja opakowań PET

PET to rodzaj sztucznego tworzywa z rodziny poliestrów termoplastycznych, charakteryzujących się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz imponującą stabilnością wymiarową. Początki produkcji opakowań PET sięgają lat 50. ubiegłego wieku. Wówczas materiał ten był przeznaczony głównie do wyrobu bardzo cienkich folii, z czasem technologia się rozwinęła i do składu tworzywa dodano włókna szklane, co przyczyniło się do wydłużenia jego żywotności. Lata 70. to początek produkcji opakowań PET wyglądających jak szkło, jednak znacznie lżejszych i mniej kruchych. Dzięki temu producenci żywności oraz napojów mogli zrezygnować z butelek i słoików.

opakowania PET, PCVWyroby plastikowe PET produkowane są na bazie poliestru kwasu tereftalowego lub dimetylotereftanalu połączonych z glikolem etylenowym. Tworzywo należy do grupy związków wielkocząsteczkowych zwanych polimerami, które charakteryzują się budową liniową i są pozyskiwane w wyniku reakcji polikondensacji. Dzięki niej powstaje materiał o właściwościach termoplastycznych, mający zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Jedną z niewielu wad tworzywa jest odkształcanie się go przy wyższej temperaturze.

Wykorzystanie tworzywa PET jest bezpieczne dla środowiska, nadaje się on bowiem do recyklingu. Zużyte opakowanie należy umieszczać w pojemnikach przeznaczonych na plastik. Następnie jest ono poddawane wstępnej segregacji i przeprowadzany jest recykling mechaniczny lub chemiczny. W wyniku pierwszego procesu otrzymuje się regranulat, na którego bazie tworzone są kolejne opakowania PET. Sprawdza się przede wszystkim w przypadku butelek po napojach. Druga metoda polega na rozkładzie chemicznym zużytego materiału i stosowana jest w przypadku opakowań służących do przechowywania żywności lub innych substancji zanieczyszczających plastik.

Jako bezpośredni producent opakowań typu PET możemy zagwarantować najwyższą jakość końcowego produktu. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferty naszej firmy oraz procesu produkcji serdecznie zapraszamy do kontaktu.