Odpowiednie wyeksponowanie produktów kosmetycznych ma duże znaczenie przy sprzedaży. Umieszczenie ich w boxie umożliwia tworzenie zestawów limitowanych i promocyjnych, po które klienci sięgają chętniej ze względu na solidne opakowanie. Rekomendujemy nasze pudełka kosmetyczne, które wykonujemy na wymiar. W zależności od ilości, kształtu i rozmiaru produktów jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni projekt pudełek. Mogą być sztancowane i zawierać specjalne wkłady wykonane z twardej folii pet. Takie rozwiązanie zapewnia stabilność produktów w pudełku i ich ochronę przed uszkodzeniami. Dodatkowo box na kosmetyki może zostać ozdobiony nadrukiem fleksograficznym z logo.

Szukasz opakowania kosmetyczne?

Boxy kosmetyczne są składane, sklejane albo zgrzewane, w zależności od Państwa potrzeb. Wspólnie zastanowimy się, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla danego towaru. Warto wziąć pod uwagę zarówno zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, zawilgoceniem, zabrudzeniem, ale również łatwość jego otwarcia. Choć pudełka kojarzą się z formą prostopadłościanu lub sześcianu, to na życzenie możemy wykonać inne przestrzenne formy, np. walce, graniastosłupy sześciokątne czy kuliste. Dopasujemy projekt do określonych wymogów. Ze względu na duże doświadczenie jesteśmy w stanie doradzić odpowiedni model. Każde pudełko możemy wyposażyć dodatkowo w eurodziurkę.

Nie tylko na kosmetyki

Opakowania przestrzenne produkowane przez nas na zlecenie mają znacznie szersze spektrum zastosowania i nadają się nie tylko do prezentacji i zabezpieczenia kosmetyków. Box z folii PET doskonale sprawdzi się w przypadku ekskluzywnej bielizny lub galanterii. Wykonujemy nadruki na samej folii. Duży emblemat marki naniesiony na błyszczącą fakturę doskonale się prezentuje i podkreśla prestiż. Zawartość jest od razu widoczna dla klienta, co także ma ogromne znaczenie. Na pudełku może zostać wydrukowany również skład bądź też kontakt do producenta. Pudełko pełne świetnie sprawdzi się także do zapakowania alkoholu, czy jego edycji limitowanych z dołączonymi kieliszkami. Należy podkreślić, że wszystkie folie są atestowane, przeznaczone do recyklingu i bezpieczne w użytkowaniu. Gwarantujemy, że umieszczone w nich produkty będą chronione przed uszkodzeniami.