Wybór worków polipropylenowych do opakowania produktów sypkich może być doskonałym rozwiązaniem. Przede wszystkim polipropylen dzięki swoim właściwościom jest materiałem niezwykle uniwersalnym. Jest w dużym stopniu odporny na wodę, a także nie reaguje z substancjami chemicznymi. W związku z tym nadaje się do pakowania zarówno proszków do prania, jak i artykułów spożywczych. Oczywiście w drugim przypadku musi posiadać specjalne atesty, które gwarantują bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Jako producent worków polipropylenowych każdy projekt wykonujemy na indywidualne zlecenie. Zatem mogą Państwo zamówić u nas opakowania na swoje produkty. Oferujemy nadruk fleksograficzny, który stanowi świetne tło z logo. Warto również umieścić wybraną grafikę, a nawet skład produktu, kontakt i kody kreskowe. Zapewniamy kompleksowe tworzenie opakowań do wybranych produktów. Folia może być klejona, zgrzewana, albo łączona z papierową etykietą.

worki polipropylenowe producent

Doskonałe właściwości worków polipropylenowych

  • Nasze worki polipropylenowe mogą być wykorzystywane przez firmy różnych branż. Wystarczy zgłosić się do nas, a my opracujemy całą koncepcję i wdrożymy produkcję opakowań.
  • Oferta obejmuje także tworzenie worków z eurodziurką, które sprawdzają się na mniejsze towary. Warto zauważyć, że folia polipropylenowa odznacza się dużą przejrzystością, zatem jest doskonałym sposobem ekspozycji wybranych produktów. Ponadto charakteryzuje się lekkością, a jednocześnie znaczną wytrzymałością. W ten sposób ciężkie przedmioty zyskują lekkie opakowanie, a te lżejsze nie tracą tego waloru.
  • Są zatem idealnym wyborem w przypadku pakowania produktów przeznaczonych do wysyłki kurierskiej, gdyż dzięki nim opłata za przesyłkę nie wzrasta, a jednocześnie są właściwie zabezpieczone przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem.

Na życzenie wykonamy dla Państwa worki w dowolnym kolorze. Oczywiście transparentne najlepiej nadają się, gdy chce się wyeksponować zawartość. Można jeszcze zdecydować się na półprzezroczyste, które z jednej strony mają nadrukowaną grafikę.

Opakowania produktów spożywczych

Polipropylen pozyskiwany jest w procesie syntezy katalizatorów typu Zieglera-Natty. Technologia ta została po raz pierwszy opracowana we Włoszech w 1957 roku. Ze względu na swoją dużą wytrzymałość worki polipropylenowe doskonale sprawdzą się do przechowywania artykułów spożywczych o większej wadze. Opakowanie tego typu jest powszechnie stosowane w rolnictwie do magazynowania zbóż, pasz, czy innych suchych produktów sypkich. Worek można wykorzystać również w hurtowni spożywczej lub też w sklepie oferującym sprzedaż towarów na wagę.

Aby skorzystać z naszej usługi, wystarczy skontaktować się z biurem, określając szczegóły zamówienia. Każdy Klient może samodzielnie określić właściwości opakowań, takie jak gramatura, rozmiar, kolor czy ewentualny nadruk. Koszt zamówienia ustalamy indywidualnie, jednak zawsze staramy się, aby ostateczny koszt nie był wygórowany. Zapewniamy również możliwie krótki czas realizacji zlecenia. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszej firmy.